STUDY.UA +38 044 500-03-20
STUDY.UA
Все программы STUDY.UA
Программы для школьников
Программы для студентов и взрослых
Путешествия
Задайте нам вопрос
Бесплатная консультация
Получите консультацию от наших менеджеров.
Контакты
☎ +38 044 500-03-20
🚗 Киев, ул. Драгомирова, 16,
    ЖК «Новопечерские Липки».
Следите за нами
Наши подписчики получают новости, информацию о семинарах, скидках и акциях. Вы тоже можете быть в курсе всех наших новинок!
Попробуйте еще раз.
Теперь вы подписаны.
Наши события

Международная бординговая школа STUDY.UA
Презентация
13 декабря.
Первая в Украине школа-пансион!
 
Образование в США
Бесплатные услуги по гарантированному зачислению.
 
Academic Start University
Встречайте обновленную программу
Academic Start! Теперь с дополнительными
модулями: IT, Business, Media.

Международная школа STUDY Academy
Образование по стандартам средних школ. Канады и США в Украине.
Открыт набор на новый учебный год!

Маргарита Домашич

Менеджер компании STUDY.UA побывала на Кипре, в гостях у школы Pascal English School и одном из лучших университетов острова — European University of Cyprus.
Кіпр — там, де літо триває 340 днів на рік

За вікном автомобіля іде сніг і все ще тримається мінусова температура, але сьогодні мене це зовсім не бентежить, адже я поспішаю в аеропорт Бориспіль і зовсім скоро буду знову тішитись яскравим сонцем. Настрій чудовий — через 2,5 години прямого перельоту я побуваю в новій країні, познайомлюсь з цікавою культурою і отримаю безцінний досвід.

По прильоту в Ларнаку

Нещодавно я відвідала партнерів компанії Study.ua на Кіпрі, які надають можливість іноземним студентам закінчити середню освіту в школі Pascal English School або отримати вищу освіту в одному з найкращих університетів острову European University of Cyprus. Є варіанти також для тих, хто любить поєднувати приємне з корисним — вивчення англійської мови і відпочинок, адже на Кіпрі одні з найкращих пляжів по всій Європі, а англійська — друга офіційна мова, якою чудово володіють майже всі жителі країни.

Першим приємним сюрпризом під час підготовки до поїздки став той факт, що з вересня 2012 року Україна та Республіка Кіпр підписали угоду про запровадження безкоштовних електронних віз для українських громадян. Варто лише заповнити візову анкету онлайн і через декілька годин так звана Pro-Visa у вас на електронній пошті.

Прямий переліт пройшов на одному подиху. Гостинність кіпріотів вражає з перших хвилин після прильоту в міжнародний аеропорт Ларнака. Паспортний контроль минув за 10 хвилин і з приємною посмішкою офіцера митної служби, який побажав гарного відпочинку. Далі мене зустрічало літо...

Вийшовши з приміщення аеропорту, я була вражена на скільки свіже повітря на острові, погода дуже тепла — +18°С, а на деревах вже дозріли мандарини та грейпфрути. Дорога від Ларнаки до Нікосії, столиці країни, зайняла біля 40 хвилин. Важко було не помітити чудову якість доріг і звичайно лівосторонній рух, що є спадком 82-ох річного британського колоніального панування в країні.

Ввечері у мене та інших учасників відбулось попереднє знайомство з представниками університету і, звичайно, з місцевою надзвичайно смачною кухнею, яка може задовольнити найвибагливіші гастрономічні інтереси кожної людини.

European University of Cyprus

Протягом двох наступних днів наша група мала змогу отримати найповнішу інформацію про університет, систему освіти на Кіпрі, оглянути навчальні корпуси та студентські квартири, пообідати в студентському ресторані та поспілкуватися зі студентами з Росії, які в даний момент навчаються в Європейському Університеті Кіпра.

Усі класи дуже просторі і оснащені всіма необхідними технологіями для проведення цікавих, практичних та по максимуму інформативних занять.

Студентські квартири знаходяться поряд з навчальними корпусами і вони справді відповідають усім запитам для створення комфортного проживання. В кожній квартирі є кухня, ванна, вітальня, wifi, кондиціонери. Також кожного вікенду студенти полюбляють влаштовувати барбекю вечірки поряд з будинками, де вони мешкають.

Студентський ресторан знаходиться в приміщенні університету і щодня там пропонують смачні страви за доступною ціною.

Студенти з Росії нам розповіли, що вони повністю задоволені їхнім навчанням та проживанням на Кіпрі. Їм надзвичайно подобається, що адміністрація університету тримає постійний зв'язок зі студентами, щороку проводить співбесіди з роботодавцями та допомагає працевлаштуватись після закінчення навчання. В університеті існує гнучка система отримання стипендії за успішне навчання. Також студенти можуть об'єднуватися в клуби за інтересами, що постійно влаштовують різноманітні заходи, на які університет щомісяця виділяє певний бюджет. Минулого року було проведено 130 таких розважальних заходів.

Pascal English School and Summer Camp

Наша група ознайомилась і з середньою школою, де учні з інших країн також мають можливість навчатись англійською мовою та резиденціями, в яких проживають діти. Цікавим є те, що успішно закінчивши школу, учень може поступати в британські та інші університети, навіть якщо він не громадянин Кіпру. В студентських резиденція постійно відбувається цілодобовий нагляд за учнями, тому батьки можуть бути цілком спокійними за своїх дітей, які навчаються за кордоном.

Літом в Лімассолі та в Ларнаці працює табір Pascal International Summer Camp, в який приїжджають діти з усього світу. Вони можуть вивчати англійську та відразу ж закріпляти свої знання, застосовуючи їх в реальних життєвих ситуаціях через місцеві поїздки та екскурсії. Крім того літня школа має спеціальні програми для батьків і дітей.

Наступного дня ми занурились в давню історію острова, відвідавши найвизначніші місця — музей Кіпру в Нікосії, замок Колосси в Лімассолі, давній амфітеатр біля міста Пафос і звичайно Петра-ту-Роміу (за легендою, саме біля підніжжя скелі Петра-ту-Роміу з морської піни народилася прекрасна Афродіта). Але це тільки невелика частина того, що пропонує усім відвідувачам оглянути гостинний острів Кіпр.

Побувавши на Кіпрі я дійсно впевнилась в тому, що це місце з приємним середземноморським кліматом, де сучасне тісно переплетене з давньою історію, де люди цінують свої традиції і ласкаво приймають нових гостей. На Кіпрі найбільший відсоток освічених людей по всій Європі, це одна з найбільш безпечних країн Європейського союзу. А для тих, хто навчається на Кіпрі все створено для того, щоб відчувати себе вдома в далечині від дому.

І на додаток, залишаючи острів я чітко для себе вирішила, що це не остання моя поїздка сюди і зовсім скоро я буду відпочивати на білосніжному пляжі Кіпру та смакувати місцеві страви.

Компания STUDY.UA, обучение за рубежом
Для связи с руководством компании
по вопросам качества обслуживания пишите на адрес: edu@study.com.ua
x
Выберите направление, которое вас интересует
Образование
за границей
Высшее и среднее образование,
языковые курсы и программы каникул
Международная школа
STUDY Academy
Подготовка к поступлению за границу
для всех городов Украины
Academic Start
для бординговых школ
Подготовка и гарантия зачисления
в 200 школ-пансионов мира
Academic Start
University
Гарантия зачисления в 275
университетов мира
Высшее образование за границей 2021
Учеба на кампусах университетов Великобритании, США, Канады и стран Европы. Начало учебы: январь и сентябрь 2021 года.
Главный офис
обучения за границей
Киев, ул. Драгомирова, 16
метро «Дружбы Народов»
+38 044 500-03-20
Международная школа
STUDY Academy
11 учебных центров в Киеве
+38 044 500-03-20
STUDY Academy
Академия английского языка
Киев, ул. Драгомирова, 18
метро «Дружбы Народов»
+38 044 500-03-20
Новости на Facebook