STUDY.UA +38 044 500-03-20
STUDY.UA
Все программы STUDY.UA
Программы для школьников
Программы для студентов и взрослых
Путешествия
Задайте нам вопрос
Бесплатная консультация
Получите консультацию от наших менеджеров.
Контакты
☎ +38 044 500-03-20
🚗 Киев, ул. Драгомирова, 16,
    ЖК «Новопечерские Липки».
Следите за нами
Наши подписчики получают новости, информацию о семинарах, скидках и акциях. Вы тоже можете быть в курсе всех наших новинок!
Попробуйте еще раз.
Теперь вы подписаны.
Наши события

Международная бординговая школа STUDY.UA
Презентация
13 декабря.
Первая в Украине школа-пансион!
 
Образование в США
Бесплатные услуги по гарантированному зачислению.
 
Academic Start University
Встречайте обновленную программу
Academic Start! Теперь с дополнительными
модулями: IT, Business, Media.

Международная школа STUDY Academy
Образование по стандартам средних школ. Канады и США в Украине.
Открыт набор на новый учебный год!

Дмитрий Керпов

Изучает Logistics Management по программе Post graduate program в колледже Centennial Сollege (Канада).

Вже навчаючись на останньому курсі бакалаврата в українському університеті, я зрозумів для себе, що продовжити хочу навчання закордоном. Не тільки тому що хотів підняти процес навчання на якісно новий рівень, а й тому, що хотів змінити оточуюче середовище на більш сприятливе для навчання та із перспективними можливостями для молодих спеціалістів у своїй сфері. Канада виявилась вдалим рішенням щоб продовжити навчання, тому що Канада має високий рівень розвитку, соціальні стандарти на висоті та оточення просто вражає. Тому я націлився продовжити своє навчання в Канаді.

Компания STUDY.UA является представителем Centennial College в Украине, благодаря чему вы можете поступать на образовательные программы колледжа без сдачи экзаменов по предметам и языковых тестов TOEFL или IELTS.

Для зачисления в колледж достаточно пройти собеседование с менеджерами компании STUDY.UA, продемонстрировав заинтересованность в получении высшего образования и соответствующий уровень владения английским языком.

Ошибка.
Спасибо за вашу заявку! Наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время.

В Україні я навчався на фінансиста, але майбутню професію вирішив змінити на менеджера по логістиці, оскільки хотів більш практичну та цікаву роботу. Тому із програмою для навчання я вирішив, що логістика саме та сфера, в якій я хотів би бачити себе в майбутньому. Тому залишилось тільки обрати університет чи коледж.

Різницю між університетами та коледжами в Канаді мені пояснили ще в компанії STUDY.UA. Основна відмінність полягає в тому, що університети спрямовані більше на теоретичну частину та здобуття докторських ступенів. Коледжи, в свою чергу, орієнтуються на практичну діяльність та готують спеціалістів до роботи одразу по закінченні програми. Тому я вирішив обрати коледж.

Мою програму представляли 3 найбільших коледжи Канади: Centennial College, Seneca College та Humber College. Порівнюючи переваги кожного коледжу та консультуючись із менеджерами STUDY.UA, я обрав Centennial College. Основними причинами вибору були: наявність моєї програми на післядипломній освіті, можливість додатково отримати сертифікат із спілки логістів у Канаді, зручний термін навчання — 1 рік, відмінна репутація коледжу та позитивні відгуки.

По приїзді в Торонто, я поступив у мовну школу ILAC (STUDY.UA допомогла визначити рівень мого англійського та проконсультувати яка програма мені підходить краще, за що їм дякую), яка готувала мене до здачі IELTS. Протягом навчання я покращив свій рівень англійської та підготувався до коледжу, а також успішно склав IELTS та поступив у свій коледж.

Під час навчання в коледжі одразу помічаєш, наскільки відрізняється канадська система навчання від української.

По-перше, мій коледж всіляко підтримують своїх студентів: консультації, зібрання для обговорення актуальних питань (напр. продовження візи), надання порад та рекомендацій, центри підтримки студентів і так далі.

По-друге, коледж оснащений всілякими новітніми технологіями: на всіх поверхах є багато комп'ютерів із вільним доступом, безкоштовний WIFI, мультимедійні дошки та проектори у кожному, без винятку, класі; велика та зручна бібліотека із безкоштовними нетбуками та величезною електронною базою інформаційних джерел, кімнатами для самонавчання та проведення зібрань; усюди м'які дивани для релаксації та ще багато чого іншого.

По-третє, усі викладачі на професійному рівні та з практичним досвідом у своїй сфері, як мінімум. Відмінно знають свою справу та націлені на практичні заняття із реального світу, що дає можливість одразу приступити до роботи після закінчення курсу.

Окрім того, на території знаходяться спортзали, футбольні поля, баскетбольні майданчики, бадмінтон, теніс, волейбол, крикет і навіть скалолазання.

Також коледж постійно проводить конкурси, виставки, зустрічі, змагання та інші заходи для студентів. Так що сумувати не доведеться =)

Особисто я повність задоволений навчанням у своєму коледжі; і Торонто, і Канада, в цілому, перевершили всі мої очікування. Тим, хто ще в роздумах, чи навчатись в Канаді чи ні, скажу: так, тому що Ви цього варті ;)

І врешті, хочу окремо подякувати компанію STUDY.UA в цілому, та менеджерів Катю і Женю особливо, за величезну підтримку та допомогу в виборі коледжу, в підготовці всіх необхідних документів та проходженні посольства, за те що були та залишаєтесь зі мною впродовж усього процесу навчання та підготовки до нього. Дякую! =)

Компания STUDY.UA, обучение за рубежом
Для связи с руководством компании
по вопросам качества обслуживания пишите на адрес: edu@study.com.ua
x
Выберите направление, которое вас интересует
Образование
за границей
Высшее и среднее образование,
языковые курсы и программы каникул
Международная школа
STUDY Academy
Подготовка к поступлению за границу
для всех городов Украины
Academic Start
для бординговых школ
Подготовка и гарантия зачисления
в 200 школ-пансионов мира
Academic Start
University
Гарантия зачисления в 275
университетов мира
Высшее образование за границей 2021
Учеба на кампусах университетов Великобритании, США, Канады и стран Европы. Начало учебы: январь и сентябрь 2021 года.
Главный офис
обучения за границей
Киев, ул. Драгомирова, 16
метро «Дружбы Народов»
+38 044 500-03-20
Международная школа
STUDY Academy
11 учебных центров в Киеве
+38 044 500-03-20
STUDY Academy
Академия английского языка
Киев, ул. Драгомирова, 18
метро «Дружбы Народов»
+38 044 500-03-20
Новости на Facebook