Британський табір
English & Sport

15 хвилин від Києва в Olympic Village

Британский лагерь в загородном клубе Olympic Village

Про табір

Британський табір STUDY.UA — це канікули для школярів з британськими викладачами в Україні! Протягом останніх 5-ти років понад 4000 дітей відвідали наш кемп. За час існування проекту ми отримали довіру не тільки батьків, а ще й стали частиною альянсу Американської та Міжнародної асоціації таборів!

Наш табір — єдиний в Україні, в якому діти спілкуються з британськими викладачами нон-стоп не тільки протягом уроків англійської, а і під час спортивних занять, проектної роботи, майстер-класів, квестів та вечірок!

Осінні і зимові канікули ми проводимо в заміському спортивному клубі - Olympic Village, де діти будуть відпочивати в цілковитій безпеці, а проживати у теплих сучасних котеджах!

 • КОНТРОЛЬ БЕЗПЕКИ медичний скринінг двічі на день, контроль всіх санітарно-гігієнічних норм 24/7.
 • УРОКИ АНГЛІЙСЬКОЇ 14 занять і занурення в британську культуру з носіями мови з Великобританії.
 • 7 ВИДІВ СПОРТУ британські види спорту: футбол, регбі, великий теніс, а також плавання та інші активності.
 • ПРОЕКТИ ТА ВЕЧІРКИ замість гаджетів діти зайняті проектами, квестами та іншими заходами англійською мовою.

Програма English is GREAT

Наша програма - єдина в Україні, яка охоплює інтерактивні заняття з англійської мови, практику спілкування з native speakers протягом усього дня, і занурення в справжню британську культуру!

Англійську ми використовуємо не тільки на уроках, а й під час занять спортом, проектної роботи, творчих майстер-класів та розважальних заходів. Вся міжнародна команда табору розмовляє з дітьми англійською мовою, роблячи спілкування невимушеним і комфортним для дітей.

English is GREAT - це не про стереотипи про британців! Тільки сучасна культура, лайфстайл і тренди від наших британських викладачів і гостей табору, таких як журналісти BBC!

Деталі програми

English — 14 занять з британськими вчителями

Кожного дня у кемперів буде 2 академічні заняття. Наші сертифіковані британські викладачі віддають перевагу інтерактивним урокам, вивченню нової лексики і закріпленню граматики. А під час розмовних клубів діти будуть ділитися враженнями про проекти і тренінги, в яких брали участь.

Академічна частина програми обов'язково перевіряється академічним керівником STUDY Academy і коригується залежно від результатів тестування дітей, а також їхніх інтересів і побажань. За підсумками тестування та проходження програми, в останній день заїзду вчителі складають детальний звіт по кожній дитині, а наш психолог надає характеристику.

Теми занять з британськими викладачами:

 • Королівська родина і політична система
 • Музика, сфера розваг, інфлюенсери
 • Українські vs британські школи і коледжі
 • Лайфстайл і веселі звички британців
 • BBC news і ті самі британські вчені
 • Відмінності британського і американського акценту
Sport — 7 видів спорту з тренерами

На найближчих осінніх і зимових канікулах навіть спортивна програма нашого табору повинна буде стати британською: футбол, регбі, великий теніс, крикет, а також олімпійські види спорту - плавання, танці, єдиноборства, і багато інших спортивних активності!

Щодня діти будуть займатися професійними видами спорту разом з тренерами міжнародного класу, а на вільному часу кожна дитина зможе додатково покататися на квадромобілях і велосипедах, постріляти в тирі, пограти в настільний теніс, а також стати учасником різних спортивних змагань, турнірів і квестів!

Програма розваг і тренінгів

В рамках нової програми English is Great, ми проводимо серію творчих майстер-класів англійською для наймолодших учасників. А для більш дорослих кемперів, вже готуємо серію тренінгів з психологом табору, де обговоримо важливість культурного обміну та критичного мислення, гнучкості й варіативного мислення.

Також у табір будуть приїжджати гості, які допоможуть учасникам розібратися в тонкощах найрізноманітніших сфер життя британців. Наприклад, ми вже чекаємо журналістів BBC для проведення лекцій про стандарти роботи найвідоміших британських медіа та експерта з етикету, який познайомить кемперів з щоденним етикетом, Small talk і манерами за столом.

Крім того, щовечора дітей чекає нова розважальна програма, яка допоможе закріпити вивчений під час денних занять матеріал. Крім того, будемо обов'язково святкувати Хелловін (так-так, насправді це британський свято) восени та Різдво на зимових канікулах.

Online запит інформації

Бронюйте до 15 листопада і отримайте знижку $100!

Забронювати

Територія

Табір розташований у спортивному клубі Olympic Village

Комфортний і безпечний відпочинок в 15-ти хвилинах від Києва

Проживання в нових дерев'яних котеджах по 4 дитини в кімнаті

5-ти разове харчування в окремому залі ресторану

Тенісні корти, футбольні поля, озеро та олімпійський басейн

Закрита територія і повний контроль відпочинку дітей 24/7

Команда STUDY.UA

Усі наші викладачі є фахівцями з дипломами гуманітарних наук і міжнародними сертифікатами CELTA, TEFL, TKT. Англійська в таборі викладають виключно носії мови з Великої Британії і США. Наші вожаті і інший персонал табору відповідають міжнародним вимогам і стандартам мовних таборів.

 • Виталий Бреслер
  Віталій Бреслер Директор Британського табору

  Випускник факультету Романо-Германської філології Київської Гуманітарної Академії за спеціальністю викладач англійської мови. Двічі проходив стажування в США, а також побував у ознайомчому турі мовними коледжами Канади, де детально вивчив стандарти сучасного навчання і відпочинку студентів. Більше 5-ти років займається розвитком напряму британських канікул в Україні!

 • Оксана Конопля
  Оксана Конопля Академічний директор компанії

  Викладач англійської з вищою філологічною освітою і 10-річним досвідом роботи, яка любить свою професію і працює з повною самовіддачею. Як академічний директор Оксана займається підготовкою програми навчання разом з викладачами, проводить для них тренінги і постійно перевіряє заняття в Британському таборі STUDY.UA.

 • Адам Девис
  Адам Девіс Викладач зі США

  Адам народився в містечку Горсайнон (Англія), а потім переїхав до США. Його американо-британський акцент дуже комфортний для сприйняття, а ідеальна академічна підготовка, яка підтверджена сертифікатом CELTA (Certificate in Teaching English), дозволяє дітям легко розуміти і невимушено спілкуватися англійською з викладачем.

 • Майкл Даффи
  Майкл Даффі Викладач з Великої Британії

  Майкл закінчив факультет психології одного з найстаріших університетів Великобританії — University of Aberdeen. Окрім рідної англійської, володіє також французькою і трохи українською, оскільки вже 3 літні сезони поспіль працює в Британському таборі STUDY.UA! Має англійське почуття гумору, досвід викладання в мовних школах і захоплюється психологією.

 • Николас Бигс
  Ніколас Бігс Викладач з Великої Британії

  Ніколас — один з найбільш харизматичних і фанатичних викладачів нашого табору. Проживши два роки в Фінляндії, він перейнявся сучасними принципами навчання підлітків і вирішив викладати англійську тінейджерам в різних країнах світу. Він обожнює сідати за парту і залучати студентів до дружньої розмови, тим самим позбавляючи їх від страху спілкування англійською.

 • Хилари Хендерсон
  Хіларі Хендерсон Викладач зі США

  Хіларі — володарка диплому гуманітарних наук University of Idaho (Айдахо, США). Вона має досвід викладання англійської дітям різного віку в США, Іспанії та Марокко. При цьому, захоплення Хіларі набагато різноманітніші, ніж просто вивчення мови: вона може легко обговорювати з кемперами Британського табору історію, філософію, мистецтво і подорожі.

 • Мегги Олагью
  Меггі Олагью Викладач зі США

  Меггі — молодий і дуже активний викладач, яка має досвід проведення різноманітних активностей, квестів та шоу-програм Британського табору. Багаторічна робота з дітьми в англомовних таборах допомогла їй виробити власний креативний стиль спілкування, завдяки якому її ігри і заходи завжди цікаві учням будь-якого віку.

 • Дарья Бондар
  Дар'я Бондар Програмний директор

  Протягом 5-ти сезонів Дар'я не втомлюється придумувати нові і креативні напрямки програми для Британського табору STUDY.UA! Всі активності, тренінги, творчі майстер-класи та вечірки — ексклюзивно розробляються для наших кемперів, що створює неповторну атмосферу, адже дозвілля учасників буде продумано до дрібниць!

 • Богдан Линовецкий
  Богдан Линовицький Координатор табору

  Богдан — найдосвідченіший вожатий нашого табору. За його плечима 7 сезонів літніх канікул разом з дітьми. Він постійно контролює роботу вожатих і спілкується з батьками наших кемперів 24/7 для вирішення будь-яких побутових і організаційних питань на заїзді.

Найчастіші запитання

7 причин відправити дитину до Британського табору STUDY.UA

1. Гарантія якісного навчання і відпочинку

Британський табір STUDY.UA створений освітньою Компанією STUDY.UA, досвід якої складає понад 20 років. Ми знаємо все про стандарти навчання і відпочинку дітей в зарубіжних таборах, і потім ці знання ми створили табір найкращої якості в Україні. З моменту першої зміни пройшло вже 5 років. За цей час ми провели більше трьох десятків успішних заїздів і можемо з упевненістю заявити — більше жодної необхідності вибирати між поїздкою за кордон і українськими таборами «радянського типу».

2. Унікальність програми

Програма табору створена за підтримки фахівців у галузі організації мовних таборів із Великої Британії. Вона реалізується на базі кращого спортивного заміського клубу під Києвом. Тут поєднується все краще від британських мовних таборів і комфорт розташування поблизу від будинку. Британський табір STUDY.UA знаходиться всього в 20-ти хвилинах від Києва, на березі найчистішого озера. Інфраструктура дозволяє дітям здобувати знання і задоволення від перебування на свіжому повітрі, а також смачно харчуватися, займатися англійською та спортом.

3. Команда викладачів і вожатих

У нашому таборі заняття англійською мовою проводяться виключно сертифікованими викладачами-носіями мови з Великої Британії, США, Ірландії, Австралії та Канади. Ми ретельно відбираємо найкращих співробітників, завдання яких — подарувати незабутній досвід для дітей. Всі вожаті відповідають міжнародним стандартам персоналу дитячих мовних таборів, а також мають досвід з організації канікул в іноземних таборах. Ваша дитина буде постійно перебувати в мовному середовищі не тільки на уроках, а й протягом всього дня.

4. Турбота про дітей 24/7

Діти проживають на закритій території спортивного заміського клубу, в окремих сучасних котеджах. Ми гарантуємо, що кожна дитина буде не тільки в безпеці, але і зможе взяти участь у всіх запланованих заняттях з англійської мови, спорту та творчості. В одному заїзді ми приймаємо лише кілька десятків юних клієнтів і поділяємо їх на кілька міні-груп для вивчення англійської! За кожною групою закріплюється викладач, іноземний і місцевий вожаті. Для контролю комфорту, здоров'я і безпеки дітей на території табору будуть перебувати ще й психолог, педагог-організатор, директор, медичний працівник, охорона і інший персонал.

5. Все включено!

У вартість путівки входить абсолютний максимум послуг. На зміну вашої дитини чекають: повний пансіон з 5-ти разовим харчуванням, 21 урок з англійської мови, десятки годин спортивних і творчих заходів, а також всі навчальні матеріали, спортивний інвентар, безліч подарунків та інші сюрпризи від Компанії STUDY.UA. Батькам не потрібно витрачати час на дорогу в табір. Ми доставляємо всіх дітей як до табору, так і назад до нашого центрального офісу на комфортабельному автобусі.

6. Відпочинок батьків

Відправляючи дитину в табір батьки іноді виявляються менш підготовленими до розставання, ніж сама дитина. Як це не дивно, але відсутність дзвінків з табору — це знак, що все добре. Чим менше уваги приділяти темі розставання, сумування і питанням про те, чи все гаразд — тим простіше і легше буде проходити зміна для кемпера. Ну а якщо ви все таки хочете максимально контролювати перебування дитини в таборі — ми завжди раді надати можливість проживання в котеджах для батьків по сусідству.

7. Фундамент успішного майбутнього

Найважливішим навиком, яким може володіти успішна людина — це навик спілкування і вміння заручитися підтримкою. У таборі буквально все підштовхує дітей до спілкування і знайомства як з однолітками, так і з іноземними вожатими. Тут щодня моделюються сотні життєвих ситуацій, в яких дитині доводиться самостійно робити вибір. Тут зустрічаються різні моделі виховання, характери і погляди на життя. Кемпери вчаться будувати стосунки і товаришувати настільки сильно, що на наступні зміни вони їздять тільки разом!

Вік і розподіл по групах

У Британському таборі STUDY.UA учасників ділять на кілька вікових та мовних груп, щоб діти були не тільки з однолітками, а й отримували максимум від занять англійською, перебуваючи в групі за рівнем знань.

Мінімальний вік дітей в таборі — 8 років, а максимальний — 17. В наших групах 10-12 учасників, за кожною з них закріплений викладач-носій мови, а також англомовний вожатий. Починаючи зі знайомства в перший день і закінчуючи церемонією нагородження, діти будуть у супроводі вожатих і викладачів, старшого педагогічного персоналу, лікаря і психолога табору.

Наш досвід показує, що при правильному підході і співвідношенні дорослих і дітей, навіть наймолодші і скромні учасники «‎розкриваються»‎ і отримують задоволення від табору. Повсякденне спілкування з новими друзями, іноземцями та активне проведення часу з ними також сприяють розвитку колективних навичок та лідерських якостей у дітей.

Дитячий табір дає відмінний шанс відправитися в світ знань і розваг, а Британський табір дозволяє зробити цю подорож ще й англійською мовою.

Зв'язок з дитиною під час її перебування у таборі

Найзручніший час для зв'язку з вашою дитиною — у вільний час з 18:00 до 19:00. В інші години проходять заняття і різні заходи, під час яких використання мобільних телефонів не дозволяється.

Діти залишають свої телефони в спеціальних боксах для зберігання мобільних у номері у свого вожатого. Відвідування дітей на час перебування в таборі можливо тільки у виняткових випадках, за письмовим погодженням з директором. Будь ласка, не плануйте візити в табір на час заїзду, оскільки ми обмежуємо кількість контактів дітей заради їх же здоров'я і безпеки.

Онлайн-звіти про перебування дитини у таборі

Щодня ви можете переглядати фото-відео звіти на нашій сторінці у Фейсбуці — Британський табір STUDY.UA. Всі фотографії по закінченні заїзду ми завантажимо на сторінку табору і відправимо батькам посилання для скачування.

А після заїзду ми відправимо вам звіт викладача про успішність дитини і характеристику психолога табору. Ви зможете оцінити загальний ефект від заїзду, а також зрозуміти яким аспектам у вивченні англійської мови варто приділити більше уваги.

Що взяти з собою у табір

Ми обов'язково відправимо кожному з батьків інформаційну брошуру перед стартом заїзду. У ній будуть перераховані необхідні документи, одяг, гігієнічні приналежності, речі індивідуальної необхідності.

Також ми поділимося нашими порадами: чого не варто брати з собою в табір, щоб не перевантажувати валізу дитини. До речі, абсолютно точно не потрібно складати в дорогу постільну білизну і посуд. Також краще залишити вдома дорогу техніку і прикраси, оскільки за зберігання цінних речей діти несуть відповідальність самостійно.

Основні правила Британського табору STUDY.UA

Учасники Британського табору зобов'язані дотримуватися переліку правил, який вказується в договорі, а також надається дітям в перший день заїзду.

Ось основні пункти цих правил:

 • Ввічливо звертатися і прислухатися до персоналу і іншим учням;
 • Спілкуватися англійською мовою на всіх заходах табору;
 • Відвідувати освітні заняття і розважальні заходи кожен день;
 • Дбайливо ставитися до майна табору і речей інших учасників.

Дітям заборонено:

 • Залишати територію табору без дозволу;
 • Використовувати під час занять телефони, планшети і інші девайси;
 • Зберігати алкоголь, наркотики, сигарети, зброю, ножі і вибухонебезпечні речі;
 • Використовувати гіроскутери, борди та інші транспортні засоби.

У разі порушення одного або декількох правил учасник може бути відрахований без відшкодування вартості.

Медобслуговування

Допуск учасників на територію табору дозволений тільки за наявності оформленої медичної карти (надсилається на e-mail батькам). Медична карта повинна бути заповнена лікарем-педіатром з оцінкою загального стану здоров'я дитини і вказівки графіка щеплень. Медогляд необхідно пройти за тиждень до прибуття в табір. Діти повинні бути щеплені відповідно до нормативів за віком. Будь-які обмеження, алергії, регулярні прийоми особливих медикаментів обов'язково повинні бути прописані в цій довідці.

У таборі стаціонарно працює медпункт з наявністю повного набору необхідних медикаментів для першої допомоги. Лікар обов'язково буде проводити медичний скринінг дітей і персоналу табору двічі в день.

У разі захворювання в таборі можливий карантин і окреме проживання хворої дитини. Батьки також можуть забрати дитину додому і повернути після одужання.

Медичні протипоказання до навчання в таборі:

 • Захворювання крові і кровотворних органів;
 • Епілепсія, інші судомні напади та їх еквіваленти;
 • Гострі психічні захворювання і реактивні стани;
 • Бронхіальна астма в період загострення;
 • Виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки в період загострення;
 • Нефрит, пієлонефрит, нирковокам'яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
 • Цукровий діабет, тиреотоксикоз;
 • Всі заразні, паразитні захворювання шкіри (короста, грибкові ураження тощо.).
Контакти відповідальних осіб

Зверніть увагу, що у наших юних кемперів буде дуже насичений графік, тому не хвилюйтеся, якщо ви не додзвонилися своїй дитині. Зателефонуйте старшому вожатому або психологу табора. Вони постійно перебувають поруч з дітьми і зможуть відповісти на всі ваші питання чи передати слухавку дитині. Ви також можете звернутися до керівника табору з побажаннями по роботі і організації відпочинку. Контакти відповідальних осіб відправляються на імейл батькам перед стартом кожного заїзду.

Дати та ціни

Бронюйте до 15 листопада і отримайте знижку $100!

Дати заїздів Вартість Залишилося місць Бронювання
04.01 - 10.01 $790 $690 17 Забронювати

Знижки

 • Знижка клієнтам компанії STUDY.UA за іншими напрямами — 5%
 • Сімейна знижка за двох і більше дітей на одному заїзді - 5%
 • Знижка за повторну участь у таборі для клієнтів минулих сезонів - 5%
Звертаємо вашу увагу, що знижки не додаються до інших знижок та акцій!

У вартість включено:

 • Заняття англійською з викладачами з Великобританії.
 • Спортивні тренування в критих залах з тренерами.
 • Проектна робота, майстер-класи та тренінги англійською.
 • Проживання в дерев'яних котеджах, в номерах по 4 дитини.
 • Харчування 5 разів на день в окремому залі ресторану.
 • Контроль дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм.
 • Медичний скринінг здоров’я кожної дитини двічі на день.
 • Звіт викладача і характеристика від психолога табору.

Відгуки дітей про табір

Залишилися питання?

Отримайте консультацію.