Компания STUDY.UA
STUDY.UA
Все программы STUDY.UA
Программы для школьников
Программы для студентов и взрослых
Путешествия
Задайте нам вопрос
Бесплатная консультация
Получите консультацию от наших менеджеров.
Контакты
☎ +38 044 500-03-20
🚗 Киев, ул. Драгомирова, 16,
    ЖК «Новопечерские Липки».
Следите за нами
Наши подписчики получают новости, информацию о семинарах, скидках и акциях. Вы тоже можете быть в курсе всех наших новинок!
Попробуйте еще раз.
Теперь вы подписаны.
Наши события
Дневник групповой поездки в Швейцарию
Следите за приключениями наших ребят
Дневник групповой поездки в Малибу
Английский и отдых на тихоокеанском побережье
Дневник групповой поездки в Канаду
Читайте об академических каникулах школьников в Торонто
Стипендии на программу Foundation!
Конкурс на получение стипендий до -40% от стоимости обучения на программе NCUK International Foundation Year с поступлением в ВУЗы Великобритании.
Поступление 2017
ТОП университетов за границей, куда вы еще успеете поступить в 2017 году
Высшее образование в Нидерландах
Открыт набор на программы бакалавриата и магистратуры
Магистратура за границей
ТОП-6 предложений в США, Канаде, Великобритании и Европе

Дмитрий Керпов

Изучает Logistics Management по программе Post graduate program в колледже Centennial Сollege (Канада).

Вже навчаючись на останньому курсі бакалаврата в українському університеті, я зрозумів для себе, що продовжити хочу навчання закордоном. Не тільки тому що хотів підняти процес навчання на якісно новий рівень, а й тому, що хотів змінити оточуюче середовище на більш сприятливе для навчання та із перспективними можливостями для молодих спеціалістів у своїй сфері. Канада виявилась вдалим рішенням щоб продовжити навчання, тому що Канада має високий рівень розвитку, соціальні стандарти на висоті та оточення просто вражає. Тому я націлився продовжити своє навчання в Канаді.

Компания STUDY.UA является представителем Centennial College в Украине, благодаря чему вы можете поступать на образовательные программы колледжа без сдачи экзаменов по предметам и языковых тестов TOEFL или IELTS.

Для зачисления в колледж достаточно пройти собеседование с менеджерами компании STUDY.UA, продемонстрировав заинтересованность в получении высшего образования и соответствующий уровень владения английским языком.

Ошибка.
Спасибо за вашу заявку! Наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время.

В Україні я навчався на фінансиста, але майбутню професію вирішив змінити на менеджера по логістиці, оскільки хотів більш практичну та цікаву роботу. Тому із програмою для навчання я вирішив, що логістика саме та сфера, в якій я хотів би бачити себе в майбутньому. Тому залишилось тільки обрати університет чи коледж.

Різницю між університетами та коледжами в Канаді мені пояснили ще в компанії STUDY.UA. Основна відмінність полягає в тому, що університети спрямовані більше на теоретичну частину та здобуття докторських ступенів. Коледжи, в свою чергу, орієнтуються на практичну діяльність та готують спеціалістів до роботи одразу по закінченні програми. Тому я вирішив обрати коледж.

Мою програму представляли 3 найбільших коледжи Канади: Centennial College, Seneca College та Humber College. Порівнюючи переваги кожного коледжу та консультуючись із менеджерами STUDY.UA, я обрав Centennial College. Основними причинами вибору були: наявність моєї програми на післядипломній освіті, можливість додатково отримати сертифікат із спілки логістів у Канаді, зручний термін навчання — 1 рік, відмінна репутація коледжу та позитивні відгуки.

По приїзді в Торонто, я поступив у мовну школу ILAC (STUDY.UA допомогла визначити рівень мого англійського та проконсультувати яка програма мені підходить краще, за що їм дякую), яка готувала мене до здачі IELTS. Протягом навчання я покращив свій рівень англійської та підготувався до коледжу, а також успішно склав IELTS та поступив у свій коледж.

Під час навчання в коледжі одразу помічаєш, наскільки відрізняється канадська система навчання від української.

По-перше, мій коледж всіляко підтримують своїх студентів: консультації, зібрання для обговорення актуальних питань (напр. продовження візи), надання порад та рекомендацій, центри підтримки студентів і так далі.

По-друге, коледж оснащений всілякими новітніми технологіями: на всіх поверхах є багато комп'ютерів із вільним доступом, безкоштовний WIFI, мультимедійні дошки та проектори у кожному, без винятку, класі; велика та зручна бібліотека із безкоштовними нетбуками та величезною електронною базою інформаційних джерел, кімнатами для самонавчання та проведення зібрань; усюди м'які дивани для релаксації та ще багато чого іншого.

По-третє, усі викладачі на професійному рівні та з практичним досвідом у своїй сфері, як мінімум. Відмінно знають свою справу та націлені на практичні заняття із реального світу, що дає можливість одразу приступити до роботи після закінчення курсу.

Окрім того, на території знаходяться спортзали, футбольні поля, баскетбольні майданчики, бадмінтон, теніс, волейбол, крикет і навіть скалолазання.

Також коледж постійно проводить конкурси, виставки, зустрічі, змагання та інші заходи для студентів. Так що сумувати не доведеться =)

Особисто я повність задоволений навчанням у своєму коледжі; і Торонто, і Канада, в цілому, перевершили всі мої очікування. Тим, хто ще в роздумах, чи навчатись в Канаді чи ні, скажу: так, тому що Ви цього варті ;)

І врешті, хочу окремо подякувати компанію STUDY.UA в цілому, та менеджерів Катю і Женю особливо, за величезну підтримку та допомогу в виборі коледжу, в підготовці всіх необхідних документів та проходженні посольства, за те що були та залишаєтесь зі мною впродовж усього процесу навчання та підготовки до нього. Дякую! =)

Компания STUDY.UA, обучение за рубежом
Для связи с руководством компании
по вопросам качества обслуживания пишите на адрес: edu@study.com.ua
x
Выберите направление, которое вас интересует
Обучение за рубежом
Высшее и среднее образование
каникулы за рубежом
Academic Start
Узнайте, как стать студентом
одного из 80 ВУЗов мира
Поступление на сентябрь 2017
Набор на программы
высшего образования закрывается!
Летние каникулы 2017
Летние групповые поездки для школьников:
остались последние места!
ТОП-9 стран для изучения английского языка в августе
Подборка предложений языковых школ, в которые вы ещё успеете поехать в августе, если начнете оформление прямо сейчас!
Главный офис
обучения за границей
Киев, ул. Драгомирова, 16
метро «Дружбы Народов»
+38 044 500-03-20
Офис программы
Work and Travel USA
Киев, бульв. Дружбы Народов, 7
офис 22, метро «Лыбедская»
+38 044 500-09-19
STUDY Academy
Академия английского языка
Киев, ул. Драгомирова, 18
метро «Дружбы Народов»
+38 044 500-03-20
Новости на Facebook